Kontakt

 

EVJ Elektroprom d.o.o.

Loke 22, 1412 Kisovec
Tel.: (03) 56 57 150
(03) 56 71 234
(03) 56 71 155
(03) 56 71 380
Fax.: (03) 56 71 488
Email: info@elektroprom.si


LASTNIK PODJETJA

Janez Vidmar
Tel.: (03) 56 57 175
Gsm: 041 635 001
Email: janez.vidmar@elektroprom.si


Direktor

Tomaž Kralj
Tel.: (03) 56 57 169
Gsm: 031 744 226
Email: tomaz@elektroprom.si


Prokurist

Boštjan Vidmar
Tel.: (03) 56 57 170
Gsm: 041 779 390
Email: bostjan.vidmar@elektroprom.si


Odgovorni urednik ETV

Igor Gošte
Tel.: (03) 56 57 158
Gsm: 041 989 446
Email: etv-info@elektroprom.si

Vodja studia ETV

Dane Božič
Tel.: (03) 56 57 150 int. št. 127 in 187
Email: etv-info@elektroprom.si

Snemalec in montažer ETV

Zoran Jazbinšek
Tel.: (03) 56 57 150 int. št. 127 in 187
Email: etv-info@elektroprom.si


Uprava

Vlasta Uranič
Tel.: (03) 56 57 171
Email: vlasta.uranic@elektroprom.si

Andreja Kralj
Tel.: (03) 56 57 150 int: 108
Email: andreja.kralj@elektroprom.si


Služba za kakovost

Franci Oven
Tel.: (03) 56 57 150
Email: franci.oven@elektroprom.si


Pravni oddelek

Maja Jemec
Tel.: (03) 56 57 150 int: 231
Email: maja.jemec@elektroprom.si


Računovodstvo

Mojca Grošelj
Tel.: (03) 56 57 161
Email: mojca.groselj@elektroprom.si

Marinka Dolinšek
Tel.: (03) 56 57 166
Email: marinka.dolinsek@elektroprom.si

Mojca Grahek
Tel.: (03) 56 57 150 int: 100
Email: mojca.grahek@elektroprom.si

Marija Kreže
Tel.: (03) 56 57 150 int: 111
Email: marija.kreze@elektroprom.si


Vodja področja daljinsko ogrevanje z lesno biomaso

Borut Novšak
Tel.: (03) 56 57 153
Gsm: 031 319 500
Email: borut.novsak@elektroprom.si

Vodja področja EVJ ENERGETIKA

Tomaž Trotovšek
Tel.: (03)56 57 150
Gsm: 031 335 269
Email: tomaz.trotovsek@elektroprom.si


Vodja področja gradnje

Samo Krznarič
Tel.: (03)56 57 150
Gsm: 040 799 976
Fax: (03)56 71 140
Email: samo.krznaric@elektroprom.si

Vodja področja gradbena mehanizacija

Tomaž Ostrožnik
Tel.: (03)56 57 150
Gsm:041 299 034
Fax: (03)56 71 140
Email: tomaz.ostroznik@elektroprom.si


Vodja področja klime in gorilniki

Borut Novšak
Tel.: (03) 56 57 153
Gsm: 031 319 500
Email:borut.novsak@elektroprom.si

Serviser klime in gorilniki

Zoran Arh
Tel.: (03) 56 57 150
Gsm: 041 537 500
Email: zoran@elektroprom.si

Serviser klime in gorilniki

Peter Razpotnik
Tel.: (03) 56 57 150
Gsm: 041-537-499

Serviser klime in gorilniki

Kristjan Glažar
Tel.: (03) 56 57 150
Gsm: 031 653 239


Vodja področja kabelsko komunikacijski sistemi

Goran Zalokar
Tel.: (03)56 57 159
FAX: (03)56 71 488
Email: goran.zalokar@elektroprom.si

Naročniška služba kabelsko komunikacijski sistemi za internet in IP telefonijo

Matjaž Herle
Tel.: (03)56 57 152
Email: matjaz.herle@elektroprom.si

Naročniška služba kabelsko komunikacijski sistemi

Klavdija Lekše
Tel.: (03)56 57 151
Email: klavdija.lekse@elektroprom.si


Vodja področja za ogrevanje, vodovod in plinske instalacije

Robert Kukenberg
Tel.: (03)56 57 165
Gsm: 041 207 359
Email: robert.k@elektroprom.si

Storitve za ogrevanje, vodovod in plinske instalacije

Rok Rozina
Tel.: (03)56 57 167
Email: rok@elektroprom.si


Vodja področja elektro inštalacije

Franci Barlič
Tel.: (03)56 57 162
Gsm: 040-708-242
Email: franci.barlic@elektroprom.si


Vodja področja trgovinski center
Alenka Trampuž
Tel.: 03 56 57 157
Gsm: 041 920 568
Email: alenka.trampuz@elektroprom.si

Vodja trgovine 1
Aleš Razpotnik
Gsm: 031 348 623
Email: ales@elektroprom.si

Vodja trgovine 2
Srečko Borštnar
Gsm: 031 745 332
Email: srecko@elektroprom.si


Vodja komerciale
Borut Omahen
Tel.: 03 56 57 160
Gsm: 041 779 391
Email: borut.omahen@elektroprom.si

Komercialist za področje ogrevanja in vodovoda
Roman Razpotnik
Tel.: 03 56 57 154
Gsm: 041 554 405
Email: roman.razpotnik@elektroprom.si

Komercialist za gradbeni material
Pavel Troha
Tel.: 03 56 57 155
Gsm: 041 665 387
Email: pavel@elektroprom.si

Komercialist za belo tehniko in akustiko
Metod Vrtovšek
Tel.: 03 56 57 173
Email: metod.vrtovsek@elektroprom.si

Komercialistka za svetila
Nataša Cirar
Tel.: 03 56 57 163
Email: natasa.cirar@elektroprom.si


Vodja področja prevozi in bar sedmica

Igor Trampuž
Tel.: (03)56 71 234
Gsm:041 779 383
Fax: (03)56 71 140
Email: igor.trampuz@elektroprom.si


Vodja področja grafitne ščetke

Dušan Urankar
Tel.: 03 56 57 150
Email: dusan.urankar@elektroprom.si

BAR SEDMICA

 Odprto vsak dan od: PON. do PET.

  od 7.00h do 20.00h

SOBOTA od 7.00h do 14.00h

AKTUALNI LETAK BELA PLUS

EVJ JE SPONZOR