Kontakt

 

EVJ d.o.o.

Loke 22, 1412 Kisovec
Tel.: (03) 56 57 150
(03) 56 71 234
(03) 56 71 155
(03) 56 71 380
Fax.: (03) 56 71 488
Email: info@evj.si


LASTNIK PODJETJA

Janez Vidmar
Tel.: (03) 56 57 175
Gsm: 041 635 001
Email: janez.vidmar@evj.si


Direktor

Tomaž Kralj
Tel.: (03) 56 57 169
Gsm: 031 744 226
Email: tomaz@evj.si


Prokurist

Boštjan Vidmar
Tel.: (03) 56 57 170
Gsm: 041 779 390
Email: bostjan.vidmar@evj.si


Direktor in odgovorni urednik ETV

Boštjan Vidmar
Tel.: (03) 56 57 170
Gsm: 041 779 390
Email: bostjan.vidmar@evj.si

Tehnični direktor ETV

Domen Šergan
Tel.: (03) 56 57 177
Gsm: 041 135 314
Email: domen.sergan@evj.si


Uprava

Vlasta Uranič
Tel.: (03) 56 57 171
Email: vlasta.uranic@evj.si

Andreja Kralj
Tel.: (03) 56 57 150 int: 108
Email: andreja.kralj@evj.si


Svetovalec za kakovost

Franci Oven
Tel.: (03) 56 57 150
Email: franci.oven@evj.si


Pravni oddelek

Maja Jemec
Tel.: (03) 56 57 150 int: 231
Email: maja.jemec@evj.si

Diana Dević
Tel.: (03) 56 57 150 int: 231
Email: diana.devic@evj.si


Računovodstvo

Mojca Grošelj
Tel.: (03) 56 57 161
Email: mojca.groselj@evj.si

Marinka Dolinšek
Tel.: (03) 56 57 166
Email: marinka.dolinsek@evj.si

Mojca Grahek
Tel.: (03) 56 57 150 int: 100
Email: mojca.grahek@evj.si

Marija Kreže
Tel.: (03) 56 57 150 int: 111
Email: marija.kreze@evj.si


Vodja področja daljinsko ogrevanje z lesno biomaso

Borut Novšak
Tel.: (03) 56 57 153
Gsm: 031 319 500
Email: borut.novsak@evj.si


Direktor EVJ ENERGETIKA

Mitja Lukač
Tel.: (03)56 57 150
Gsm: 040 510 367
Email: mitja.lukac@evj.si


Vodja področja gradnje

Samo Krznarič
Tel.: (03)56 57 150
Gsm: 040 799 976
Fax: (03)56 71 140
Email: samo.krznaric@evj.si

Vodja področja gradbena mehanizacija

Tomaž Ostrožnik
Tel.: (03)56 57 150
Gsm:041 299 034
Fax: (03)56 71 140
Email: tomaz.ostroznik@evj.si


Vodja področja klime in gorilniki

Borut Novšak
Tel.: (03) 56 57 153
Gsm: 031 319 500
Email:borut.novsak@evj.si

Serviser klime in gorilniki

Kristjan Glažar
Tel.: (03) 56 57 150
Gsm: 031 653 239


Vodja področja za ogrevanje, vodovod in plinske instalacije

Robert Kukenberg
Tel.: (03)56 57 165
Gsm: 041 207 359
Email: robert.k@evj.si

Storitve za ogrevanje, vodovod in plinske instalacije

Rok Rozina
Tel.: (03)56 57 167
Email: rok@evj.si


Vodja področja elektro inštalacije

Franci Barlič
Tel.: (03)56 57 162
Gsm: 040-708-242
Email: franci.barlic@evj.si


Vodja področja trgovinski center
Alenka Trampuž
Tel.: 03 56 57 157
Gsm: 041 920 568
Email: alenka.trampuz@evj.si

Vodja trgovine EVJ center
Srečko Borštnar
Tel.: 03 56 57 150
Gsm: 031 745 332
Email: srecko@evj.si


Vodja komerciale
Borut Omahen
Tel.: 03 56 57 160
Gsm: 041 779 391
Email: borut.omahen@evj.si

Komercialist za področje ogrevanja in vodovoda
Roman Razpotnik
Tel.: 03 56 57 154
Gsm: 041 554 405
Email: roman.razpotnik@evj.si

Komercialist za gradbeni material
Pavel Troha
Tel.: 03 56 57 155
Gsm: 041 665 387
Email: pavel@evj.si

Komercialist za belo tehniko
David Čavar
Tel.: 03 56 57 150
Gsm: 040 846 907
Email: david.cavar@evj.si

Komercialistka za svetila
Nataša Cirar
Tel.: 03 56 57 163
Email: natasa.cirar@evj.si

Komercialist nabave in prodaje
Samo Korbar
Tel.: 03 56 57 150
Email: samo.korbar@evj.si


Vodja področja grafitne ščetke

Dušan Urankar
Tel.: 03 56 57 150
Email: dusan.urankar@evj.si